Η Anna Katharina είναι ένα έργο τέχνης
Η Anna Katharina δεν είναι ένα απλό μοντέλο. Είναι ένα κορίτσι που πριν ασχοληθεί με το μόντελινγκ, σπούδασε Ιστορία της Τέχνης στο πανεπιστήμιο του Όρεγκον.
Και όσοι βλέπουν τις φωτογραφίες της στο Instagram, συμφωνούν ότι και η ίδια είναι ένα… έργο τέχνης!
Τα πληθωρικά προσόντα και κυρίως το εντυπωσιακό της μπούστο, είναι τα δυνατά της χαρτιά, ενώ πολλοί την χαρακτηρίζουν ως τη «σεξοβόμβα του Instagram».
Μάλιστα, το 2016 η Anna Katharina ήταν ανάμεσα στα 20 πιο σέξι μοντέλα της χρονιάς. Και η ίδια φροντίζει να επιβεβαιώνει τον τίτλο, ανεβάζοντας συχνά σέξι φωτογραφίες της που αναστατώνουν τους followers της στο Instagram.
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)