Τα διοικητικά στελέχη της Bwin είχαν γεύμα με τους ανθρώπους του Ολυμπιακού σε εξαιρετικό κλίμα.
![](https://www.redvoice.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Αναλυτικά η ανακοίνωση της «ερυθρόλευκης» ΚΑΕ:
Τα διοικητικά στελέχη της Bwin -Grand Sponsor του Ολυμπιακού-, Γιάννης Καποδίστριας και Ιωάννα Μπερίου, γευμάτισαν το μεσημέρι της Πέμπτης (6/6) με τον προπονητή του Ολυμπιακού, Ντέιβιντ Μπλατ, τον Γενικό Διευθυντή, Χρήστο Σταυρόπουλο, τον Εμπορικό Διευθυντή, Νίκο Λεπενιώτη και τον Team Manager, Χρήστο Μπαφέ. bwin Greece #OlympiacosBC#WeAreOlympiacos