Σάρωσε Ο Ερυθρός Αστέρας Με 4 Γκολάκια!!! (Video Highlights)

Στο ρελαντί μια ακόμα νίκη, δεύτερο χατ τρικ για φέτος ο Μρτζα, στην φυσική του πρώτη θέση της βαθμολογίας ο Ερυθρός Αστέρας!!! Από το Βελιγράδι Ερυθρός Πράκτωρ 7 για το RedVoice.gr!!!

dragan-mrdja

Sirbobet!!! Οι Καλύτερες Αποδόσεις Της Αγοράς!!! 150Ευρώ Μπόνους Σε Κάθε Σου Κατάθεση, Δοκίμασε Το Τώρα!!!

Χωρίς καμία απολύτως πίεση οι ερυθρόλευκοι φιλοδώρησαν με τέσσερα τέρματα την αντίπαλη Σλόμπονταν Πόιντ, τελικό σκορ 4:1. Με την αποψινή του νίκη ο Ερυθρός Αστέρας για πρώτη φορά φέτος επιστρέφει στην φυσική του θέση που δεν είναι άλλη από αυτήν της κορυφής του βαθμολογικού πίνακα όπως θα δείτε και παρακάτω.

Μόλις στο 10′ έκαναν το λάθος οι αντίπαλοι και προηγήθηκαν με πολύ ωραίο γκολ του Γκαλβάο, αυτό δεν ήταν αποδεκτό από τους ερυθρόλευκους κι έτσι η απάντηση τους ήταν άμεση στο αμέσως επόμενο λεπτό όταν από κόρνερ ο Γκόκιτς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά. Μέχρι το τέλος του ημιχρόνου ο Ερυθρός Αστέρας σκόραρε ακόμα δυο γκολ με τον “δαιμονισμένΜρτζα σκόρερ και των δύο, το πρώτο με σουτ μέσα από την περιοχή και το δεύτερο σχεδόν από το ύψος του πέναλτι μετά από σέντρα που δέχτηκε.

Από εκεί και πέρα το δεύτερο ημίχρονο ήταν καθαρά τυπικού χαρακτήρα με τον Νταουντά να χάνει τα άχαστα και με τουλάχιστον τρία ακόμα ακυρωθέντα γκολ που καταλογίστηκαν οφ σάιντ τα δύο σωστός κατά την γνώμη μου. Στο 88′ ήρθε και το τρίτο γκολ, άρα και το χατ τρικ του Μρτζα όταν η μπάλα έφυγε από τα χέρια του αντίπαλου γκολκίπερ κι αυτός απλά την έσπρωξε για ακόμη μια φορά στα δάχτυα.