Уз неспортско навијање и огроман притисак на кошаркаше Олимпијакоса, ПАО славио у кошаркашком дербију!

Десило се и то! Серија Олимпијакоса, од 23 везане победе, прекинута је, и то у најгорем могућем тренутку за нас, у дербију против зелених зечева. И то како. На све могуће, спортске и не спортске начине, ПАО, његова срамна публика и судије, успели су да дају свој допринос овој победи, и на крају да обезбеде пласман у финале Купа.

Sirbobet…            Najbolje kvote u Evropi, 150 evra bonus za svaki tvoj ulog!!!

1497614_291096394348954_952928693_n

Из Пиреја, за вас Red Agent7 Већ сам период пред почетак меча, када стока од публике није дозволила да наши играчи и стручни штаб уђу на терен, бацајући пиротехнику ка нама, није слутио на добро. Ипак, после паузе од 15-ак минута, меч је почео.

Прву четвртину добили су домаћи, резултатом 20:16. Ипак, Олимпијакос се није предавао, па је, и поред судија и публике који су били на страни зелених мишева до краја полувремена разлику успео да смањи на само пола коша. Истом разликом завршена је и трећа четвртина-45:44. А онда, кључни моменти у последњој деоници. Таман када су наши играчи кренули да преломе меч у своју корист, десио се нови испад Gay 13. Поново су домаћи навијачи, исфрустрирани од стране одличног Олимпијакоса, почели да бацају петарде и бакље на терен, и поново су прекинули меч. После тог одмора, налет који су имали наши кошаркаши се изгубио, а зелени су успели да се врате из шока, и они да преломе меч у своју корист. На крају је било 67:59. Што се суђења тиче, довољно је рећи да је Паната имао чак 29 слободних бацања, а наш тим само 9. Ипак, права снага ова два тима, и њихов реалан квалитет се показао у Евролиги, где се ПАО једва провукао, док је Олимпијакос забележио свих 10 победа. Идемо даље, нема предаје!!!

488312_259997157451913_203652652_n

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…