Οι ώρες διεξαγωγής των 13 πρώτων αγωνιστικών του top-16

Τις ώρες διεξαγωγής των 13 πρώτων αγωνιστικών του top-16 ανακοίνωσε την Τετάρτη (24/12) με κάθε επισημότητα η Ευρωλίγκα. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του Ολυμπιακού.

10628430_762472923822871_2932983342903956168_n

 

1η (30/12-02/01) – 8η (26-27/02) αγωνιστική
02/01, 22:00) Αρμάνι Μιλάνο – Νίζνι (27/02, 21:45)
(02/01, 22:00) Μάλαγα – Ολυμπιακός (26/02, 20:00)
(02/01, 20:00) Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (27/02, 20:00)
(02/01, 22:00) Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές (27/02, 20:45)

2η (08-09/02) – 9η (05-06/03) αγωνιστική
(09/01, 20:30) Αναντολού Εφές – Μάλαγα (06/03, 21:00)
(08/01, 20:00) ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λαμποράλ Κούτσα (05/03, 20:45)
(08/01, 21:45) Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο (06/03, 20:45)
(09/01, 21:45) Νίζνι – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ (05/03, 20:00)

3η (15-16/01) – 10η (12-13/03) αγωνιστική
(16/01, 21:00) Μάλαγα – Αρμάνι Μιλάνο (13/03, 20:45)
(16/01, 20:00) Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Ολυμπιακός (13/03, 21:45)
(16/01, 20:30) Λαμποράλ Κούτσα – Νίζνι (12/03, 20:00)
(15/01, 21:45) Αναντολού Εφές – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (13/03, 20:00)

4η (22-23/01) – 11η (19-20/03) αγωνιστική
(22/01, 20:00) ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μάλαγα (19/03, 21:00)
(23/01, 19:30) Νίζνι – Αναντολού Εφές (19/03, 19:30)
(23/01, 21:30) Ολυμπιακός – Λαμποράλ Κούτσα (20/03, 21:00)
(22/01, 20:45) Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ (20/03, 20:00)

5η (29-30/01) – 12η (26-27/03) αγωνιστική
(30/01, 20:45) Μάλαγα – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ (26/03, 20:00)
(29/01, 20:30) Λαμποράλ Κούτσα – Αρμάνι Μιλάνο (26/03, 21:00)
(29/01, 20:15) Αναντολού Εφές – Ολυμπιακός (26/03, 21:45)
(29/01, 20:00) ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Νίζνι (27/03, 19:30)

6η (05-06/02) – 13η (02-03/04) αγωνιστική
(06/02, 21:00) Μάλαγα – Νίζνι (02/04, 20:00)
(05/02, 21:45) Ολυμπιακός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας (03/04, 20:00)
(06/02, 21:00) Αρμάνι Μιλάνο – Αναντολού Εφές (03/04, 20:00)
(06/02, 20:00) Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ – Λαμποράλ Κούτσα (02/04, 21:00)

7η (12-13/02) – 14η (09-10/04) αγωνιστική
(13/02, 20:30) Λαμποράλ Κούτσα – Μάλαγα
(13/02, 20:15) Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ
(13/02, 20:00) ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αρμάνι Μιλάνο
(12/02, 19:30) Νίζνι – Ολυμπιακός

* Δεν έγιναν γνωστές οι ώρες της τελευταίας αγωνιστικής.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0