Το πρόγραμμα της Superleague 2015-2016

Το πρόγραμμα της Superleague 2015-2016

Το βράδυ της Τρίτης (14/7) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Superleague 2015-2016. Ολυμπιακός – Πανιώνιος, Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός και ΑΕΚ – Πλατανιάς στην πρεμιέρα. Την 11η αγωνιστική το ντέρμπι των ”αιωνίων”.

sl

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

1η Αγωνιστική 22-23-24/8/15

Ολυμπιακός-Πανιώνιος

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ-SKODA Ξάνθη

Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης

Καλλονή-Ηρακλής

Ομάδα Β (Βέροια)-ΠΑΣ Γιάννινα

Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ-Πλατανιάς

Ατρόμητος-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

 

2η Αγωνιστική 29-30-31/8/15

Πανθρακικός-Ομάδα Β (Βέροια)

ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός

SKODA Ξάνθη-ΑΕΚ

Παναθηναϊκός-Καλλονή

Πλατανιάς-Ατρόμητος

Ηρακλής-Πανιώνιος

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ολυμπιακός

 

3η Αγωνιστική 12-13-14/9/15

Ομάδα Β (Βέροια)-ΠΑΟΚ

Παναιτωλικός-Πανθρακικός

ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Καλλονή-Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος-SKODA Ξάνθη

Πανιώνιος-Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός-Πλατανιάς

Ηρακλής-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

 

4η Αγωνιστική 19-20-21/9/15

Παναιτωλικός-Ομάδα Β (Βέροια)

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Πανθρακικός-Καλλονή

ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος

Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος

SKODA Ξάνθη-Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Πλατανιάς-Ηρακλής

 

5η Αγωνιστική 26-27-28/9/15

Ομάδα Β (Βέροια)-ΑΕΚ

Καλλονή-Παναιτωλικός

Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

Πανιώνιος-Πανθρακικός

Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Αστέρας Τρίπολης

Ηρακλής-SKODA Ξάνθη

Παναθηναϊκός-Πλατανιάς

 

6η Αγωνιστική 3-4-5/10/15

Καλλονή-Ομάδα Β (Βέροια)

ΑΕΚ-Ατρόμητος

Παναιτωλικός-Πανιώνιος

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Πανθρακικός-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής

Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς

SKODA Ξάνθη-Παναθηναϊκός

 

7η Αγωνιστική 17-18-19/10/15

Ομάδα Β (Βέροια)-Ατρόμητος Αθ.

Πανιώνιος-Καλλονή

Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Παναιτωλικός

Ηρακλής-ΠΑΟΚ

Πλατανιάς-Πανθρακικός

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

Αστέρας Τρίπολης-SKODA Ξάνθη

 

8η Αγωνιστική 24-25-26/10/15

Πανιώνιος-Ομάδα Β (Βέροια)

Ατρόμητος-Ολυμπιακός

Καλλονή-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

ΑΕΚ-Ηρακλής

Παναιτωλικός-Πλατανιάς

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Πανθρακικός-SKODA Ξάνθη

ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης

 

9η Αγωνιστική 31/10 & 1-2/11/15

Ομάδα Β (Βέροια)-Ολυμπιακός

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Πανιώνιος

Ηρακλής-Ατρόμητος

Πλατανιάς-Καλλονή

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

SKODA Ξάνθη-Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός

 

10η Αγωνιστική 7-8-9/11/2015

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ομάδα Β (Βέροια)

Ολυμπιακός-Ηρακλής

Πανιώνιος-Πλατανιάς

Ατρόμητος Αθ.-Παναθηναϊκός

Καλλονή-SKODA Ξάνθη

ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ-Πανθρακικός

 

11η Αγωνιστική 21-22-23/11/2015

Ομάδα Β (Βέροια)-Ηρακλής

Πλατανιάς-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

SKODA Ξάνθη-Πανιώνιος

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος Αθ.

ΠΑΣ Γιάννινα-Καλλονή

Πανθρακικός-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

 

12η Αγωνιστική 28-29-30/11/15

Πλατανιάς-Ομάδα Β (Βέροια)

Ηρακλής-Παναθηναϊκός

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-SKODA Ξάνθη

Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης

Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος-Πανθρακικός

Καλλονή-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ-Παναιτωλικός

 

13η Αγωνιστική 5-6-7/12/15

Ομάδα Β (Βέροια)-Παναθηναϊκός

SKODA Ξάνθη-Πλατανιάς

Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής

ΠΑΣ Γιάννινα-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Πανθρακικός-Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

Παναιτωλικός-Ατρόμητος

ΑΕΚ-Καλλονή

 

14η Αγωνιστική 12-13-14/12/2015

SKODA Ξάνθη-Ομάδα Β (Βέροια)

Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης

Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα

Ηρακλής-Πανθρακικός

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός-Παναιτωλικός

Πανιώνιος-ΑΕΚ

Ατρόμητος Αθ.-Καλλονή

 

15η Αγωνιστική 19-20-21/12/2015

Ομάδα Β (Βέροια)-Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΣ Γιάννινα-SKODA Ξάνθη

Πανθρακικός-Παναθηναϊκός

ΠΑΟΚ-Πλατανιάς

Παναιτωλικός-Ηρακλής

ΑΕΚ-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Καλλονή-Ολυμπιακός

Ατρόμητος Αθ.-Πανιώνιος

 

16η Αγωνιστική 2-3-4/1/16

ΠΑΣ Γιάννινα-Ομάδα Β (Βέροια)

Αστέρας Τρίπολης-Πανθρακικός

SKODA Ξάνθη-ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός

Πλατανιάς-ΑΕΚ

Ηρακλής-Καλλονή

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ατρόμητος

Πανιώνιος-Ολυμπιακός

 

17η Αγωνιστική 9-10-11/1/16

Ομάδα Β (Βέροια)-Πανθρακικός

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης

ΑΕΚ-SKODA Ξάνθη

Καλλονή-Παναθηναϊκός

Ατρόμητος-Πλατανιάς

Πανιώνιος-Ηρακλής

Ολυμπιακός-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

 

18η Αγωνιστική 16-17-18/1/16

ΠΑΟΚ-Ομάδα Β (Βέροια)

Πανθρακικός-Παναιτωλικός

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή

SKODA Ξάνθη-Ατρόμητος

Παναθηναϊκός-Πανιώνιος

Πλατανιάς-Ολυμπιακός

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Ηρακλής

 

19η Αγωνιστική 23-24-25/1/16

Ομάδα Β (Βέροια)-Παναιτωλικός

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

Καλλονή-Πανθρακικός

Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης

Ολυμπιακός-SKODA Ξάνθη

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Παναθηναϊκός

Ηρακλής-Πλατανιάς

 

20ή Αγωνιστική 30-31/1 & 1/2/2016

ΑΕΚ-Ομάδα Β (Βέροια)

Παναιτωλικός-Καλλονή

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος

Πανθρακικός-Πανιώνιος

ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

SKODA Ξάνθη-Ηρακλής

Πλατανιάς-Παναθηναϊκός

 

21η Αγωνιστική 6-7-8/2/16

Ομάδα Β (Βέροια)-Καλλονή

Ατρόμητος-ΑΕΚ

Πανιώνιος-Παναιτωλικός

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Πανθρακικός

Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα

Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός-SKODA Ξάνθης

 

23η Αγωνιστική 20-21-22/2/16

Ομάδα Β (Βέροια)-Πανιώνιος

Ολυμπιακός-Ατρόμητος

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Καλλονή

Ηρακλής-ΑΕΚ

Πλατανιάς-Παναιτωλικός

Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

SKODA Ξάνθη-Πανθρακικός

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

 

24η Αγωνιστική 27-28-29/2/16

Ολυμπιακός-Ομάδα Β (Βέροια)

Πανιώνιος-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Ατρόμητος-Ηρακλής

Καλλονή-Πλατανιάς

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός-SKODA Ξάνθη

ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης

Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα

 

25η Αγωνιστική 5-6-7/3/2016

Ομάδα Β (Βέροια)-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Ηρακλής-Ολυμπιακός

Πλατανιάς-Πανιώνιος

Παναθηναϊκός-Ατρόμητος Αθ.

SKODA Ξάνθη-Καλλονή

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ

ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός

Πανθρακικός-ΠΑΟΚ

 

26η Αγωνιστική 12-13-14/3/2016

Ηρακλής-Ομάδα Β (Βέροια)

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-Πλατανιάς

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Πανιώνιος-SKODA Ξάνθη

Ατρόμητος Αθ.-Αστέρας Τρίπολης

Καλλονή-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΕΚ-Πανθρακικό

Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ

 

27η Αγωνιστική 19-20-21/3/2016

Ομάδα Β (Βέροια)-Πλατανιάς

Παναθηναϊκός-Ηρακλής

SKODA Ξάνθη-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός

ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

Πανθρακικός-Ατρόμητος Αθ.

ΠΑΟΚ-Καλλονή

Παναιτωλικός-ΑΕΚ

 

28η Αγωνιστική 2-3-4/4/2016

Παναθηναϊκός-Ομάδα Β (Βέροια)

Πλατανιάς-SKODA Ξάνθη

Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός-Πανθρακικός

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Ατρόμητος Αθ.-Παναιτωλικός

Καλλονή-ΑΕΚ

 

29η Αγωνιστική 10/4/2016

Ομάδα Β (Βέροια)-SKODA Ξάνθη

Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

Πανθρακικός-Ηρακλής

ΠΑΟΚ-Ομάδα Α (Κέρκυρα)

Παναιτωλικός-Ολυμπιακός

ΑΕΚ-Πανιώνιος

Καλλονή-Ατρόμητος Αθ.

 

30ή Αγωνιστική 17/4/2016

Αστέρας Τρίπολης-Ομάδα Β (Βέροια)

SKODA Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα

Παναθηναϊκός-Πανθρακικός

Πλατανιάς-ΠΑΟΚ

Ηρακλής-Παναιτωλικός

Ομάδα Α (Κέρκυρα)-ΑΕΚ

Ολυμπιακός-Καλλονή

Πανιώνιος-Ατρόμητος Αθ.