Φοβερός κόσμος!!! Φοβερή ομάδα!!! Λαμία – Ολυμπιακός 1-3

Ο Ολυμπιακός πέρασε και από την Λαμία με 1-3 συνεχίζοντας το νικηφόρο σερί που έχει, καθώς ομάδα και κόσμος έδωσαν ρεσιτάλ για ακόμα μια φορά.

Ο Ολυμπιακός ήταν φανταστικός για ακόμα ένα παιχνίδι και δυστυχώς πληρώνει τους χαμένους βαθμούς από ατυχίες στην αρχή της σεζόν.

Οι Ερυθρόλευκοι προηγήθηκαν με γκολ του Καμάρα μετά από ωραία σέντρα και του Ποντενσε (με νέο λουκ στο μαλλί)  στο 35ο λεπτό του αγώνα.

Έτσι ο Ολυμπιακός πήγε με σκορ υπέρ του στα αποδυτήρια σε ένα πολύ ωραίο πρώτο μέρος.

Στο δεύτερο μέρος η πολύ καλη Λαμία στο δεύτερο γύρο βρήκε τον δρόμο στο 63ο λεπτό αφού ο Γγαμπαρα ισοφάρισε σε 1-1.

Η απάντηση του Ολυμπιακού ήρθε από τον mvp του φέτος, τον Κώστα Φορτούνη όπου με ωραίο φάουλ στο 65ο λεπτό έβαλε πάλι μπροστά τον Ολυμπιακό.

Στο 85ο λεπτό ο Χασαν από ωραία ασίστ του Νατχο πέτυχε το 1-3 σε ένα πολύ ωραίο βράδυ για τους Ερυθρόλευκους κια βάζοντας πλέον της βάσεις για την επόμενη σεζόν.