Εκτός έδρας με την ΑΕΛ Καλλονής στην πρεμιέρα!

 

super-league-klirosi-programma-2012-13Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Superleague για την περιόδο 2013-2014.Στην πρεμιέρα ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τη νεοφώτιστη ΑΕΛ Καλλονής εκτός έδρας.Την 10η αγωνιστική το ντέρμπυ αιωνιων  Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός στην Λεοφώρο και την 11η αγωνιστική θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟΚ στο Γ.Καραισκάκης.Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

 

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η.

ΑΡΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΠΟΛΛΩΝ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

8η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

12η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – Ο.Φ.Η.

13η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

20η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

21η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

24η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

25η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΡΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

26η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

27η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

28η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

29η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΠΟΛΛΩΝ

30η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Ο.Φ.Η.

31η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

32η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

33η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

34η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0