Преокрет има ново име – Олимпијакос!

КК Олимпијакос је још једном у овосезонској Евролиги показао да није случајно двоструки узастпни освајач овог такмичења!

807_656635961042905_1274156884_n

Црвено-бели су данас, у Малаги, против екипе Уникахе победили домаћина резултатом 82:74, и то после још једног великог преокрета! Као и у првој утакмици ова два тима, клуб из Андалузије је после прве две четвртине има предност, али је Олимпијакос, као много пута до сада, показао своју снагу у другом полувремену, и иако је губио пре почетак четвртог дела такмице, успео је на крају и убедљиво победи!

Поново је најбољи играч у грчком тиму био Василис Спанулис, који је постигао 21 поен, и поново својим сјајним поенима допринео тријумфу црвено-белих. После оволико преокрета, који је наш тим направио, не би било чудно да се када неки други тим направи преокрет каже да је то урадио као Олимпијакос!

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…