Ерготелис нова жртва сјајног Олимпијакоса

Олимпијакос је уписао нву лагану победу, у којој је постигао 3 гла, овога пута против кртиског Ерготелиса.

Sirbobet…            Najbolje kvote u Evropi, 150 evra bonus za svaki tvoj ulog!!!

c671d11e44d85c15f7bb147a13fdb4e9_XL

Црвено-бели су, бећ већих проблема славили, контролишући утакмицу свих 90 минута. Повели смо већ у 3. минуту, преко сјајног Костариканца, Џоела Кембела. 2:0 је било већ крај првог полувремена, а стрелац је био Мајкл Олајтан, који се данас показао као достојна замена за Костаса Митроглуа, који није играо. На полувреме, Олимпијакос је отишао са суфицитом од 2 гола предности, и самим тим обезбедио себи лако друго полувреме.

У других 45 минута, видело се да наши момци професионално завршавају посао. Чисто да не буде без голова тај део игре, побринуо се Алехандро Домингез, који је поставио коначан резултат у 62. минуту.

После 13 непуних кола, Олимпијакос је убедљиво први, са 37 бодова, 9 више од другопласираног ПАОК-а, који сутра игра са ПАС-ом.

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…