Победа над Фенером за излазак из кризе и да се зна ко је шампион Европе!

Олимпијакос је у првом колу ТОР 16 фазе Евролиге савладао турски Фенербахче резултатом 95:82. Наши момци су током читавог меча водили, и на крају заслужено победили противника који је, по некима, дошао у Пиреј као фаворит. Red Agent7 и RedVoice.gr из Дворане Мира и Пријатељства.

Sirbobet…            Najbolje kvote u Evropi, 150 evra bonus za svaki tvoj ulog!!!

1548101_261968350622926_114663646_o

Само је у првих 2-3 минута меча било неизвесно. Неколико промашених тројки црвено-белих, али и добра одбрана наших момака. Ипак, убрзо је разлика прешла 10 поена, а на крају прве четвртине Фенер се мало повратио, и резултат је био 27:19. У другој четвртини, Олимпијакос је био још убедљивији. Наш тим је предводио фантастични Василис Спанулис, који је већ половином друге деонице има чак 16 уписаних поена, а наш тим је у тим тренуцима имао и 13 поена предности.. Ипак, и поред Василисове брилијантне игре, Фенер је успео да буде солидан у нападу у последњих 5 минута првог полувремена, и задржи разлику од првих 10 минута, те је на полувремену било 47:40.

Трећа деоница је једина припала гостима. Жуто-плави су тај период игре добили са 16:15, а како је исти текао, могли су да буду и убедљивији. Ипак, пред сам крај четвртине, црвено-бели су успели да се поврате, и обезбеде пристојну разлику пред последњу четвртину. А у тој, последњој четвртини видели смо прави шоу Спанулиса, Перпероглуа и Лојеског! Ови момци су својим атрактивним потезима тотално сломили отпор ривала. Као посластицу, играч овог меча, Василис Спанулис нам је пружио сјајну тројку из пада са око 10 метара!

Ипак, и поред ове победе над Фенером, никако се не смемо опуштати. Следи нам нови меч већ 9. јануара, када гостујемо Милану, који је у првом колу изгубио од зелених зечева у Атини.

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…