Борбени Олимпијакос пао у Паризу

Фудбалери Олимпијакоса прекинули су низ од шест везаних победа у свим такмичењима после меча са Париз Сент-Жерменом у 5. колу Лиге Шампиона.

Sirbobet…            Najbolje kvote u Evropi, 150 evra bonus za svaki tvoj ulog!!!

995547_226855850817527_1311946337_n

Црвено-бели су на Парку принчева поражени од богатог домаћина резултатом 2:1, иако су читаво друго полувреме играли са играчем више.

Наши момци су се борили од самог почетка, али је ПСЖ успео да поведе већ у 7. минуту преко највеће звезде тог тима, Златана Ибрахимовића. Ипак, то није омело Олимпијакос да дође до велике шансе у 14. минуту, преко Митроглуа, али је у тој ситуацији шут одличног голгетера успео да укроти голман домаћина, Италијан Сиригу. Од тог момента, ритам меча је пао, што је одговарало Парижанима, који су диктирали темпо. Прво полувреме завршено је резултатом 1:0.

Друго полувреме почело је шокантно за све на стадиону! Млади Италијан, Марко Верати, добио је други жути, односно аутоматски црвени картон већ у уводним минутима другог дела. Брзо је реаговао и наш тренер, који је на терен послао офанзивније Домингеза и Вајса уместо дефанзивнијих Бонга и Салина. Ипак, ПСЖ је наставио са нападима, а тогом другог полувремена поново се истицао наш голман Роберто. И, иако су Парижани доминирали, Олимпијакос је успео да изједначи преко Маноласа у 80. минуту, три минута после уласка Савиоле на терен. А када су сви мислили да је крај, Париз Сент-Жермен је успео да дође до пуног плена, и то голом Каванија у 90. минуту меча. На крају, остало је 2:1.

Храбри Олимпијакос, ипак је, и поред победе Бенфике и даље много ближи проласку у наредну фазу Лиге Шампиона, а да би се то остварило, довољно је само да Олимпијакос у последњем колу, када дочекује Андерлехт не направи лошији резултат од Португалаца.

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…