Несавладиви Рајковић 567 минута без примљеног гола

Млади чувар мреже црвено-белих, Предраг Рајковић, и у шестом мечу ове сезоне није примио гол, па је свој низ несавладивости, рачунајући и последње коло претходног шампионата, продужио на сјајних 567 минута.

10599405_776968639030701_6361092286353378831_n-700x357

Голман омладинске репрезентације Србије, који је један меч одиграо и за сениорску селекцију, наставља да исписује странице историје најтрофејнијег српског клуба. Приближио се клупском рекорду Звонка Милојевића, који је у сезони 1994/95 био несавладан 896 минута узастопно, од чега 695 минута у првенству.Рајковић је цео свој низ од 567 минута остварио у шампионату и сада му недостаје још само 128 минута да стигне Звонков првенствени рекорд. Бобан Бајковић је у сезони 2011/12 одолевао 820 минута узастопно у свим такмичењима, што је други најдужи низ у клупској историји.

Наредне две утакмице Звезда игра против чачанског Борца у шампионату и Купу, па ће то бити лепа прилика да се талентовани голман још више приближи љубимцима Звездиних навијача. Заслуге за  гранитну одбрану црвено-белих припадају и ове сезоне одличним дефанзивцима, па најтрофејнији српски клуб после шест кола има импресивну гол разлику 9:0, што се никада раније није десило на почетку шампионата у богатој историји Звезде.

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…

Preuzeto sa: mojacrvenazvezda.net