Олимпијакос рутински против Ариса

Олимпијакос је 16. колу грчке Суперлиге савладао Арис у Солуну, резултатом 2:0, и головима Домингеза и Вајса, чиме је учврстио прво место, и има 43 бода. Из Солуна, Red Agent7 и RedVoice.gr

Sirbobet…            Najbolje kvote u Evropi, 150 evra bonus za svaki tvoj ulog!!!

goal-weiss1

Меч је почео потпуном доминацијом црвено-белих, што је уродило плодом већ у 6. минуту, када је наше овосезонско појачање из Рајо Ваљекана, Алехандро Домингез утишао стадион Харилау Клеантис. Владимир Вајс је сјајно ушао у средину са левог бока, а потом одличним додавањем избацио Домингеза самог пред голмана домаћих, што је Аргентинац рутински искористио. Олимпијакос је наставио да напада, и створио је још неколико прилика до другог гола. Затим је у 27. минуту млади Вајс поново показао о каквом се мајстору ради. Џоел Кембел је са десне стране ушао у средину, упослио Вајса на левој, а овај је, кретавши се по ивици шеснаестерца изацио тројицу Солуњана, и шутем у ближи угао удвостручио предност Трилоса. Након другог гола, Олимпијакос је успорио, али и даље контролисао утакмицу.

До краја, екипа Зорана Милинковића је успела да створи једну-две шансе, али ништа више од тога, док су наши момци професионално привели меч крају, уписавши тако нова три бода.

До краја јесењег дела шампионата остало је још пар кола, а онда следи пауза за Божић и Нову Годину (које Грци славе по Грегоријанском календару), а Олимпијакос је убедљиво први са 8 бодова предности

Pratite izvestaje sa utakmica uzivo, kao i vesti vezane za Olympiakos na srpskom!!! Red Agent7 i na Fejsbuku…